Voetbal Vereniging SEC

geen-meld

Mededelingen

Web sponsoren

birthday_cake
oktober 3
Kaya de Goede
oktober 9
Glenn van de Grift
oktober 10
Sam Veldhoff

Laatste berichten

Sorting:

Laatste wedstrijdverslagen

Sorting:

Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Locatie Wedstrijdnr. Bijzonderheden
26-09-2016  20.00  SEC VE1  Team Vos VE1  Klarenbeek, A.J.H.  Beukendal  37608   
26-09-2016  20.55  SEC 3  Spakenburg 5    Beukendal  38587   
26-09-2016  21.50  SEC 1  Spakenburg 4    Beukendal  56314   
28-09-2016  20.55  SEC 4  zvv Amersfoortse Boys 11    Beukendal  38599   
28-09-2016  21.05  Tafelberg VE1  SEC VE3  Wessels, M.  Sportcentrum de Biezem/Klaas Bouthal  37651   
28-09-2016  21.50  SEC VE2  VVZ '49 VE1  Demmers, R.  Beukendal  38030   
01-10-2016  08.30  Roda 46 JO11-4  SEC JO11-1  Schellevis, Thijs  Sportpark Burg.Buiningpark-Roda'46  108910   
01-10-2016  08.30  SEC JO10-1  Nieuwland JO10-6    Sportpark Bosstraat  144742   
01-10-2016  08.30  SEC JO9-1  KVVA JO9-1    Sportpark Bosstraat  112461   
01-10-2016  08.30  SEC JO9-2  Baarn sv JO9-4    Sportpark Bosstraat  108573   
01-10-2016  08.30  SEC JO9-3  KVVA JO9-2    Sportpark Bosstraat  82019   
01-10-2016  10.00  VVZA JO11-8  SEC JO11-2G    Sportpark Emiclaer  144730   
01-10-2016  10.00  SEC MO13-1  CSW MO13-2    Sportpark Bosstraat  143451   
01-10-2016  11.00  VVZA JO13-4  SEC JO13-1G  Kemp, P.  Sportpark Emiclaer  103252   
01-10-2016  12.00  SEC VR1  GVVV VR1    Sportpark Bosstraat  140596   
01-10-2016  13.00  Roda 46 9  SEC 3    Sportpark Burg.Buiningpark-Roda'46  129256   
01-10-2016  13.00  SEC JO15-1G  KVVA JO15-2    Sportpark Bosstraat  135507   
01-10-2016  14.00  VVZ '49 JO19-3  SEC JO19-2  Breukelen, M.A. van  Sportpark Zonnegloren  114678   
01-10-2016  14.30  Bunnik 73 1  SEC 1  Schouten, L.J.  Sportpark Tolhuislaan - Bunnik'73  8902   
01-10-2016  14.30  SEC JO17-1  Nieuwland JO17-4    Sportpark Bosstraat  134985   
01-10-2016  14.45  Cobu Boys 4  SEC 2    Sportpark Zielhorst  116897   
02-10-2016  10.30  HVC 5  SEC 2    Sportpark Zielhorst  66691   
02-10-2016  13.15  BFC JO19-3  SEC JO19-1  Gooijer, H. de  Sportpark Meerweg  114655   
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Locatie Wedstrijdnr. Bijzonderheden
19-09-2016  19.15  GS'76 6  SEC 1    Sporthal Icoon  56313   
19-09-2016  20.55  Hertha VE1  SEC VE2  Smit, D.  Boei de  37669   
19-09-2016  21.50  SEC 2  Rondine La fv 2  Jong, P. de  Beukendal  38569   
21-09-2016  19.15  ANB VE1  SEC VE1  Galavazi, W.H.M.  Lunet de  37616   
21-09-2016  20.00  SEC VE3  Kortenhoef'94 VE1  Bechler, R.  Beukendal  38145   
22-09-2016  20.15  SEC VR1  Eemnes VR1  Seelen, M.  Sportpark "Eemnes"  140595   
22-09-2016  20.55  Spakenburg 4  SEC 3    Stormvogel de  48494   
23-09-2016  20.  Hees 45+1  SEC 45+1    Sportpark "Bosstraat"  137264   
23-09-2016  21.00  Soest SO 45+1  SEC 45+1    Sportpark Bosstraat  137255   
24-09-2016  08.30  SEC JO11-1  IJsselmeervogels JO11-2    Sportpark Bosstraat  108902   
24-09-2016  08.30  Soest SO JO9-4  SEC JO9-1    Sportpark Bosstraat  112420   
24-09-2016  08.30  DOSC JO9-4  SEC JO9-2    Sportpark DOSC  108531   
24-09-2016  08.30  SEC JO9-4M  IJsselmeervogels JO9-4M    Sportpark Bosstraat  78474   
24-09-2016  09.00  HVC JO9-2  SEC JO9-3    Sportpark Zielhorst  140225   
24-09-2016  09.30  VVZ '49 JO11-5  SEC JO11-2G    Sportpark Zonnegloren  144729   
24-09-2016  09.30  Soest SO JO10-4  SEC JO10-1    Sportpark Bosstraat  144741   
24-09-2016  10.00  SEC JO19-2  SDO JO19-2  Vogel, R.  Sportpark Bosstraat  114748   
24-09-2016  10.00  SEC JO13-1G  Spakenburg JO13-2  Meerding, J.  Sportpark Bosstraat  103238   
24-09-2016  12.00  SVL VR1  SEC VR1  Henzen, H.  Sportpark Oranjehof - SVL  140269  GEST 
24-09-2016  12.00  SEC JO17-1  Hoogland JO17-5  Steensma, R.  Sportpark Bosstraat  134988   
24-09-2016  12.30  Amsvorde MO13-1  SEC MO13-1  Chaiat, S.  Sportpark Nimmerdor  102695   
24-09-2016  14.00  Eemnes JO15-4  SEC JO15-1G  Heiden, L.E.H. van der  Sportpark Eemnes  135533   
24-09-2016  14.30  DESTO 1  SEC 1    Sportpark Vryheit - DESTO  9376   
24-09-2016  14.30  SEC 3  Cobu Boys 5  Vink, W.A. de  Sportpark Bosstraat  129325   
24-09-2016  15.00  SEC 2  Huizen 7  Steensma, R.  Sportpark Bosstraat  116866   
25-09-2016  11.00  SEC 2  Hoogland 13  Vlaming, G. de  Sportpark Bosstraat  56675   
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Locatie Wedstrijdnr. Bijzonderheden
03-10-2016  19.55  Fair Play VE1  SEC VE2    Weide Wereld  38163   
03-10-2016  21.50  SEC 2  Spakenburg 3    Beukendal  38572   
03-10-2016  22.00  Eemnes 2  SEC 4    Hilt de  39846   
04-10-2016  20.00  SEC JO19-1  Cobu Boys JO19-2    Sportpark Bosstraat  114624   
05-10-2016  21.05  Kortenhoef'94 VE1  SEC VE1    Fuik de  38119   
06-10-2016  20.00  Spakenburg 5  SEC 1  Burgers, F.W.  Stormvogel de  56315   
06-10-2016  21.55  SEC VE3  zvv Fiesta Almere VE2  Breukelen, G.M. van  Trits de  38149   
07-10-2016  19.15  GS'76 5  SEC 3  Geytenbeek, D.C.  Sporthal Icoon  138203   
08-10-2016  08.30  SEC JO11-1  Hooglanderveen JO11-5    Sportpark Bosstraat  108905   
08-10-2016  08.30  SEC JO11-2G  Hooglanderveen JO11-9    Sportpark Bosstraat  144731   
08-10-2016  08.30  SEC JO9-4M  Spakenburg JO9-5M    Sportpark Bosstraat  78473   
08-10-2016  08.45  NVC JO9-6  SEC JO9-2    Sportpark Naarden  108522   
08-10-2016  09.00  Vliegdorp 't JO9-5  SEC JO9-3    Sportpark Kerklaan - 't Vliegdorp  82032   
08-10-2016  09.30  Eemdijk JO10-1  SEC JO10-1    Sportpark De Vinken - Eemdijk  144743   
08-10-2016  10.00  SEC JO13-1G  Wasmeer JO13-3G    Sportpark Bosstraat  103241   
08-10-2016  10.00  SEC JO19-2  Hercules JO19-3    Sportpark Bosstraat  114757   
08-10-2016  10.15  Focus 07 JO12-1  SEC JO12-1    Sportpark Parijsch - Focus'07  149728   
08-10-2016  11.45  Valleivogels VR1  SEC VR1    Sportpark De Bree-W - Valleivogels  140322   
08-10-2016  12.00  SEC JO19-1  VVZ '49 JO19-2    Sportpark Bosstraat  114619   
08-10-2016  12.15  VVZA JO15-4  SEC JO15-1G    Sportpark Emiclaer  135513   
08-10-2016  12.30  SCH'44 MO13-2  SEC MO13-1    Sportpark Bijleveld - SCH'44  102660   
08-10-2016  13.00  SEC 3  Merino's De 5    Sportpark Bosstraat  129329   
08-10-2016  14.30  SEC 1  Lopik 1  Ambachtsheer, P.  Sportpark Bosstraat  9234   
08-10-2016  14.45  GVVV JO17-5  SEC JO17-1    Sportpark Panhuis  134968   
08-10-2016  15.30  SEC 2  BZC'13 3    Sportpark Bosstraat  116871   
09-10-2016  11.00  SEC 2  Amsvorde 7    Sportpark Bosstraat  56668   
Datum Tijd Thuis Uit Wedstrijdnr. Uitslag Bijzonderheden
26-09-2016  20.00  SEC VE1  Team Vos VE1  37608  3 - 6   
26-09-2016  20.55  SEC 3  Spakenburg 5  38587  3 - 3   
26-09-2016  21.50  SEC 1  Spakenburg 4  56314  6 - 4   
28-09-2016  20.55  SEC 4  zvv Amersfoortse Boys 11  38599  11 - 6   
28-09-2016  21.05  Tafelberg VE1  SEC VE3  37651  17 - 4   
28-09-2016  21.50  SEC VE2  VVZ '49 VE1  38030  0 - 8   
01-10-2016  08.30  Roda 46 JO11-4  SEC JO11-1  108910  -    
01-10-2016  08.30  SEC JO10-1  Nieuwland JO10-6  144742  -    
01-10-2016  08.30  SEC JO9-1  KVVA JO9-1  112461  -    
01-10-2016  08.30  SEC JO9-2  Baarn sv JO9-4  108573  -    
01-10-2016  08.30  SEC JO9-3  KVVA JO9-2  82019  -    
01-10-2016  10.00  VVZA JO11-8  SEC JO11-2G  144730  -    
01-10-2016  10.00  SEC MO13-1  CSW MO13-2  143451  -    
01-10-2016  11.00  VVZA JO13-4  SEC JO13-1G  103252  -    
01-10-2016  12.00  SEC VR1  GVVV VR1  140596  -    
01-10-2016  13.00  Roda 46 9  SEC 3  129256  -    
01-10-2016  13.00  SEC JO15-1G  KVVA JO15-2  135507  -    
01-10-2016  14.00  VVZ '49 JO19-3  SEC JO19-2  114678  -    
01-10-2016  14.30  Bunnik 73 1  SEC 1  8902  -    
01-10-2016  14.30  SEC JO17-1  Nieuwland JO17-4  134985  -    
01-10-2016  14.45  Cobu Boys 4  SEC 2  116897  -    
02-10-2016  10.30  HVC 5  SEC 2  66691  -    
02-10-2016  13.15  BFC JO19-3  SEC JO19-1  114655  -    
Datum Tijd Thuis Uit Wedstrijdnr. Uitslag Bijzonderheden
19-09-2016  19.15  GS'76 6  SEC 1  56313  4 - 3   
19-09-2016  20.55  Hertha VE1  SEC VE2  37669  4 - 0   
19-09-2016  21.50  SEC 2  Rondine La fv 2  38569  3 - 5   
21-09-2016  19.15  ANB VE1  SEC VE1  37616  8 - 3   
21-09-2016  20.00  SEC VE3  Kortenhoef'94 VE1  38145  0 - 13   
22-09-2016  20.15  SEC VR1  Eemnes VR1  140595  6 - 1   
22-09-2016  20.55  Spakenburg 4  SEC 3  48494  8 - 5   
23-09-2016  20.  Hees 45+1  SEC 45+1  137264  2 - 0   
23-09-2016  21.00  Soest SO 45+1  SEC 45+1  137255  4 - 3   
24-09-2016  08.30  SEC JO11-1  IJsselmeervogels JO11-2  108902  4 - 3   
24-09-2016  08.30  Soest SO JO9-4  SEC JO9-1  112420  0 - 11   
24-09-2016  08.30  DOSC JO9-4  SEC JO9-2  108531  7 - 1   
24-09-2016  08.30  SEC JO9-4M  IJsselmeervogels JO9-4M  78474  3 - 0   
24-09-2016  09.00  HVC JO9-2  SEC JO9-3  140225  7 - 3   
24-09-2016  09.30  VVZ '49 JO11-5  SEC JO11-2G  144729  15 - 1   
24-09-2016  09.30  Soest SO JO10-4  SEC JO10-1  144741  8 - 3   
24-09-2016  10.00  SEC JO19-2  SDO JO19-2  114748  1 - 4   
24-09-2016  10.00  SEC JO13-1G  Spakenburg JO13-2  103238  1 - 0   
24-09-2016  12.00  SVL VR1  SEC VR1  140269  2 - 4  GEST 
24-09-2016  12.00  SEC JO17-1  Hoogland JO17-5  134988  3 - 3   
24-09-2016  12.30  Amsvorde MO13-1  SEC MO13-1  102695  3 - 3   
24-09-2016  14.00  Eemnes JO15-4  SEC JO15-1G  135533  0 - 20   
24-09-2016  14.30  DESTO 1  SEC 1  9376  3 - 1   
24-09-2016  14.30  SEC 3  Cobu Boys 5  129325  1 - 2   
24-09-2016  15.00  SEC 2  Huizen 7  116866  7 - 4   
25-09-2016  11.00  SEC 2  Hoogland 13  56675  6 - 4   

Sponsoren

Fair Play

Fair-play

Agenda