Organisatie

Voetbalvereniging SEC

Locatie: Sportpark Bosstraat-West, Bosstraat 88, Soest
Tel. nummer: 035 601 5790
Bankrelatie: NL22 INGB 00 03 26 83 30
Postadres: Postbus 36, 3760 AA  Soest
Opgericht: 1 augustus 1938

Dagelijks bestuur

Voorzitter Marco Valkenburg voorzitter@vvsec.nl
Jeugd Voorzitter Jordi Meerding jeugd@vvsec.nl
Penningmeester Angelique Kreté penningmeester@vvsec.nl
Secretaris Johan van den Brakel secretaris@vvsec.nl
Algemeen bestuurslid Pierre Hogers algemeenbestuur@vvsec.nl

Overige bestuurlijke taken

Wedstrijdzaken Sander van Essen wedstrijdzaken@vvsec.nl
Toernooizaken Angelique Kreté toernooicommissie@vvsec.nl
Afgelastingen Kantine 035 601 5790 (vanaf zat. 07:30)
Sponsorzaken Rik Kok  sponsorzaken@vvsec.nl
Jeugdzaken Hans Renes 06 4604 5030
Jeugd Activiteiten Commissie jeugd@vvsec.nl
Zaalvoetbal Anthony Klarenbeek 06 3882 7024

Algemene zaken

Websiteredactie Monique van den Hoed websiteredactie@vvsec.nl
Stichting SECuur Jan Veldhuizen 035 601 3615
Kantinebeheer Cjesco Puik 06-51921583
Club van 100
Ronald de Rooy
Marco Cornelissen
Eric Looysen
clubvan100@vvsec.nl
Klaverjassen Sylvia Pureveen 035 601 1209

VV SEC op de kaart

Contact

Bestuur VV SEC algemeenbestuur@vvsec.nl
Penningmeester penningmeester@vvsec.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@vvsec.nl
Jeugdafdeling jeugd@vvsec.nl
Zaalvoetbal zaalvoetbal@vvsec.nl
Sponsorzaken sponsorzaken@vvsec.nl
Mediazaken pers@vvsec.nl
Website websiteredactie@vvsec.nl
Clubblad groen-witte@vvsec.nl

Contributie
Per automatische incasso
t.n.v. Penningmeester VV SEC: NL22 INGB 00 03 26 83 30

Senioren: 205,- p/j
A-junioren: 165,- p/j
B-junioren: 160,- p/j
C-junioren: 155,- p/j
D-junioren: 150,- p/j
E-pupillen: 145,- p/j
F-pupillen: 140,- p/j
Kabouters 60,- p/j
Ministars 60,- per peuterklas (2 x per jaar)
Zaalvoetbal: 140,- p/j
Veld & Zaal: 292,50 p/j
Trainend lid: 85,- p/j
Niet spelend lid: 60,- p/j
Bijdrage Kledingplan 15,- p/j