Voetbal Vereniging SEC

geen-meld

Woensdag 8 maart alles afgekeurd!

Mededelingen

Web sponsoren

birthday_cake
maart 28
Jens Bosch
maart 31
Tiego Sparnaaij
april 3
Mohamed El Majaeti

Laatste berichten

Sorting:

Laatste wedstrijdverslagen

Sorting:

Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Locatie Wedstrijdnr. Bijzonderheden
20-03-2017  20.10  VVZA 2  SEC 4  Ziel, G. van der  Sporthal Icoon  49732   
22-03-2017  20.00  SEC VE3  ANB VE1  Bechler, R.  Beukendal  38141   
22-03-2017  20.10  Spakenburg 4  SEC 3    Trits de  48493   
22-03-2017  20.55  SEC VE1  ANB VE2  Klarenbeek, A.J.H.  Beukendal  37607   
22-03-2017  21.05  FJV'09 3  SEC 5    Trits de  210982   
24-03-2017  20.00  VVZ '49 45+2  SEC 45+1    Sportpark "Bosstraat"  218643   
24-03-2017  20.30  SEC 45+1  Soest SO 45+1    Sportpark Bosstraat  218633   
24-03-2017  21.05  DESTO VE1  SEC VE2    Weide Wereld  38111   
24-03-2017  21.05  GS'76 6  SEC 1  Vink, J. de  Sporthal Icoon  56330   
24-03-2017  21.05  zvv Fiesta Almere VE1  SEC VE1    Waterwijk  38365   
24-03-2017  21.30  Soest SO 45+2  SEC 45+1    Sportpark Bosstraat  218614   
24-03-2017  22.00  SEC 45+1  Hees 45+1    Sportpark Bosstraat  218634   
25-03-2017  08.30  SEC JO9-4M  Victoria JO9-9M    Sportpark Bosstraat  173762   
25-03-2017  08.30  DOSC JO10-4  SEC JO10-1    Sportpark DOSC  215226   
25-03-2017  08.30  SEC JO11-1  Soest SO JO11-2    Sportpark Bosstraat  197968   
25-03-2017  08.30  SEC JO11-2G  Eemnes JO11-5    Sportpark Bosstraat  197974   
25-03-2017  08.30  SEC JO9-1  KVVA JO9-1    Sportpark Bosstraat  173749   
25-03-2017  09.00  Amsvorde JO9-5  SEC JO9-2    Sportpark Nimmerdor  170875   
25-03-2017  09.30  Hooglanderveen JO8-5  SEC JO8-1    Sportpark Willem Tomassen  207942   
25-03-2017  09.30  VOP JO8-3  SEC JO8-2    Sportpark Olympus  210766   
25-03-2017  09.45  SEC JO13-1G  AFC Quick 1890 JO13-4    Sportpark Bosstraat  182893   
25-03-2017  10.30  SEC JO12-1  Roda 46 JO12-4    Sportpark Bosstraat  192329   
25-03-2017  11.30  SEC JO19-2  VVZ '49 JO19-3    Sportpark Bosstraat  114750   
25-03-2017  12.00  Jonathan MO13-3  SEC MO13-1    Sportpark Achter 't Slot  217499   
25-03-2017  12.15  SEC JO15-1G  Delta Sports JO15-3    Sportpark Bosstraat  202964   
25-03-2017  13.00  Roda 46 JO17-5  SEC JO17-1    Sportpark Burg.Buiningpark-Roda'46  187724   
25-03-2017  13.45  SEC 2  Cobu Boys 4    Sportpark Bosstraat  116864   
25-03-2017  14.30  GVVV VR1  SEC VR1    Sportpark Panhuis  140654   
25-03-2017  14.30  SEC 1  Bunnik 73 1  Bakridi, M.  Sportpark Bosstraat  10102   
25-03-2017  16.00  SEC 3  Roda 46 9    Sportpark Bosstraat  129332   
26-03-2017  11.00  SEC 2  HVC 5    Sportpark Bosstraat  56674   
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Locatie Wedstrijdnr. Bijzonderheden
13-03-2017  20.00  SEC 3  GS'76 6    Beukendal  38578   
13-03-2017  20.55  SEC 1  zvv Amersfoortse Boys 10    Beukendal  56329   
15-03-2017  18.30  Victoria JO8-6  SEC JO8-1    Sportpark Loosdrecht  207032   
17-03-2017  20.00  SEC 45+1  Soest SO 45+2    Sportpark "Verl oude Utrseweg"- Hees  218638   
17-03-2017  21.00  VVZ '49 45+2  SEC 45+1    Sportpark "Verl oude Utrseweg"- Hees  218647   
17-03-2017  21.30  SEC 45+1  Soest SO 45+1    Sportpark "Verl oude Utrseweg"- Hees  218637   
17-03-2017  22.00  Hees 45+1  SEC 45+1    Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees  218628   
18-03-2017  08.30  SEC JO8-1  Victoria JO8-6    Sportpark Bosstraat  210235   
18-03-2017  08.30  SEC JO8-2  Eemnes JO8-1    Sportpark Bosstraat  210765   
18-03-2017  08.30  SEC JO9-1  Hooglanderveen JO9-5    Sportpark Bosstraat  173751   
18-03-2017  08.30  Spakenburg JO9-5M  SEC JO9-4M    Sportpark De Westmaat  167964   
18-03-2017  09.30  KVVA JO15-2  SEC JO15-1G  Ising, H.  Sportpark Dollardstraat  201947   
18-03-2017  09.30  CJVV JO11-1  SEC JO11-1    Sportpark Vermeerkwartier  197704   
18-03-2017  09.45  DOSC JO10-3  SEC JO10-1    Sportpark DOSC  214893   
18-03-2017  09.45  Achterveld JO11-3  SEC JO11-2G    Sportpark Kerstens  195952   
18-03-2017  10.30  SEC MO13-1  Brederodes MO13-1  Kaddouri, M.  Sportpark Bosstraat  217498   
18-03-2017  11.45  Nieuwland JO12-2  SEC JO12-1  Wit, M. de  Sportpark Nieuwland  191978   
18-03-2017  12.00  Amsvorde JO17-2  SEC JO17-1  Berns, J.  Sportpark Nimmerdor  188412   
18-03-2017  13.15  VVZ '49 JO19-2  SEC JO19-1  Marle, R. van  Sportpark Zonnegloren  114556   
18-03-2017  13.30  Merino's De 5  SEC 3  Engelenburg, J.W.C. van  Sportpark De Groene Velden  129278   
18-03-2017  14.30  Nieuwland JO13-5  SEC JO13-1G  Huiden, R.  Sportpark Nieuwland  181042   
18-03-2017  14.30  Lopik 1  SEC 1    Sportpark Lopik  8918   
18-03-2017  16.55  Hercules JO19-3  SEC JO19-2  Rikze, R  Sportpark Voordorp  114701   
19-03-2017  10.30  Amsvorde 7  SEC 2  Lekkerkerker, R.  Sportpark Nimmerdor  58216   
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Locatie Wedstrijdnr. Bijzonderheden
27-03-2017  19.00  Plank de 3  SEC 1  Geytenbeek, D.C.  Sporthal Icoon  56320   
27-03-2017  19.15  Palm 3  SEC 5    Hilt de  210983   
27-03-2017  21.50  SEC 3  zvv Amersfoortse Boys 10  Abma, A.M.  Beukendal  38588   
27-03-2017  22.00  SEC 4  FJV'09 3    Bokkeduinen  38602   
29-03-2017  20.00  SEC VE2  HMS VE1    Beukendal  38029   
30-03-2017  21.55  1461 Soest 4  SEC 2    Trits de  49025   
31-03-2017  20.50  Laren 99 6  SEC 4    Hilt de  46490   
31-03-2017  22.10  zvv Fetih 1453 2  SEC 1  Abma, A.M.  Sportboulevard De Engh  56331   
01-04-2017  08.30  SEC JO8-1  IJsselmeervogels JO8-2    Sportpark Bosstraat  210234   
01-04-2017  08.30  DOSC JO12-3  SEC JO12-1    Sportpark DOSC  191114   
01-04-2017  08.30  AFC Quick 1890 JO8-5  SEC JO8-2    Sportpark Dorrestein  210767   
01-04-2017  08.30  SEC JO11-1  Hooglanderveen JO11-4    Sportpark Bosstraat  197971   
01-04-2017  08.30  Eemnes JO9-2  SEC JO9-1  Vlaar, Bram  Sportpark Eemnes  172614   
01-04-2017  08.30  SEC JO9-2  Cobu Boys JO9-3    Sportpark Bosstraat  173754   
01-04-2017  08.30  Eemnes JO9-7M  SEC JO9-4M  Weertman, Bente  Sportpark Eemnes  172637   
01-04-2017  10.00  SEC MO13-1  Saestum MO13-1    Sportpark Bosstraat  217500   
01-04-2017  11.00  VVZA JO13-5  SEC JO13-1G    Sportpark Emiclaer  183684   
01-04-2017  11.00  SEC VR1  Odysseus 91 VR4    Sportpark Bosstraat  140603   
01-04-2017  11.00  HVC JO11-1G  SEC JO11-2G    Sportpark Zielhorst  199745   
01-04-2017  12.00  SEC JO17-1  AFC Quick 1890 JO17-7    Sportpark Bosstraat  189321   
01-04-2017  12.30  APWC JO15-1  SEC JO15-1G    Sportpark De Koppel  202418   
01-04-2017  14.30  Jonathan 1  SEC 1  Maas, C.H.  Sportpark Achter 't Slot  8509   
01-04-2017  14.30  Posthoorn de 4  SEC 3    Sportpark Bokkeduinen  129300   
01-04-2017  15.  Hoogland JO19-4  SEC JO19-2    Sportpark Langenoord  114689   
02-04-2017  11.00  Laren 99 4  SEC 2    Sportpark Laarder Engh  57425   
Datum Tijd Thuis Uit Wedstrijdnr. Uitslag Bijzonderheden
20-03-2017  20.10  VVZA 2  SEC 4  49732  5 - 2   
22-03-2017  20.00  SEC VE3  ANB VE1  38141  6 - 8   
22-03-2017  20.10  Spakenburg 4  SEC 3  48493  8 - 2   
22-03-2017  20.55  SEC VE1  ANB VE2  37607  5 - 10   
22-03-2017  21.05  FJV'09 3  SEC 5  210982  4 - 3   
24-03-2017  20.00  VVZ '49 45+2  SEC 45+1  218643  -    
24-03-2017  20.30  SEC 45+1  Soest SO 45+1  218633  -    
24-03-2017  21.05  DESTO VE1  SEC VE2  38111  -    
24-03-2017  21.05  GS'76 6  SEC 1  56330  -    
24-03-2017  21.05  zvv Fiesta Almere VE1  SEC VE1  38365  -    
24-03-2017  21.30  Soest SO 45+2  SEC 45+1  218614  -    
24-03-2017  22.00  SEC 45+1  Hees 45+1  218634  -    
25-03-2017  08.30  SEC JO9-4M  Victoria JO9-9M  173762  -    
25-03-2017  08.30  DOSC JO10-4  SEC JO10-1  215226  -    
25-03-2017  08.30  SEC JO11-1  Soest SO JO11-2  197968  -    
25-03-2017  08.30  SEC JO11-2G  Eemnes JO11-5  197974  -    
25-03-2017  08.30  SEC JO9-1  KVVA JO9-1  173749  -    
25-03-2017  09.00  Amsvorde JO9-5  SEC JO9-2  170875  -    
25-03-2017  09.30  Hooglanderveen JO8-5  SEC JO8-1  207942  -    
25-03-2017  09.30  VOP JO8-3  SEC JO8-2  210766  -    
25-03-2017  09.45  SEC JO13-1G  AFC Quick 1890 JO13-4  182893  -    
25-03-2017  10.30  SEC JO12-1  Roda 46 JO12-4  192329  -    
25-03-2017  11.30  SEC JO19-2  VVZ '49 JO19-3  114750  -    
25-03-2017  12.00  Jonathan MO13-3  SEC MO13-1  217499  -    
25-03-2017  12.15  SEC JO15-1G  Delta Sports JO15-3  202964  -    
25-03-2017  13.00  Roda 46 JO17-5  SEC JO17-1  187724  -    
25-03-2017  13.45  SEC 2  Cobu Boys 4  116864  -    
25-03-2017  14.30  GVVV VR1  SEC VR1  140654  -    
25-03-2017  14.30  SEC 1  Bunnik 73 1  10102  -    
25-03-2017  16.00  SEC 3  Roda 46 9  129332  -    
26-03-2017  11.00  SEC 2  HVC 5  56674  -    
Datum Tijd Thuis Uit Wedstrijdnr. Uitslag Bijzonderheden
13-03-2017  20.00  SEC 3  GS'76 6  38578  4 - 3   
13-03-2017  20.55  SEC 1  zvv Amersfoortse Boys 10  56329  5 - 7   
15-03-2017  18.30  Victoria JO8-6  SEC JO8-1  207032  9 - 0   
17-03-2017  20.00  SEC 45+1  Soest SO 45+2  218638  0 - 1   
17-03-2017  21.00  VVZ '49 45+2  SEC 45+1  218647  3 - 0   
17-03-2017  21.30  SEC 45+1  Soest SO 45+1  218637  0 - 1   
17-03-2017  22.00  Hees 45+1  SEC 45+1  218628  3 - 0   
18-03-2017  08.30  SEC JO8-1  Victoria JO8-6  210235  2 - 2   
18-03-2017  08.30  SEC JO8-2  Eemnes JO8-1  210765  1 - 6   
18-03-2017  08.30  SEC JO9-1  Hooglanderveen JO9-5  173751  8 - 2   
18-03-2017  08.30  Spakenburg JO9-5M  SEC JO9-4M  167964  2 - 5   
18-03-2017  09.30  KVVA JO15-2  SEC JO15-1G  201947  3 - 2   
18-03-2017  09.30  CJVV JO11-1  SEC JO11-1  197704  14 - 2   
18-03-2017  09.45  DOSC JO10-3  SEC JO10-1  214893  3 - 5   
18-03-2017  09.45  Achterveld JO11-3  SEC JO11-2G  195952  1 - 4   
18-03-2017  10.30  SEC MO13-1  Brederodes MO13-1  217498  0 - 3   
18-03-2017  11.45  Nieuwland JO12-2  SEC JO12-1  191978  0 - 6   
18-03-2017  12.00  Amsvorde JO17-2  SEC JO17-1  188412  2 - 2   
18-03-2017  13.15  VVZ '49 JO19-2  SEC JO19-1  114556  2 - 1   
18-03-2017  13.30  Merino's De 5  SEC 3  129278  3 - 1   
18-03-2017  14.30  Nieuwland JO13-5  SEC JO13-1G  181042  3 - 0   
18-03-2017  14.30  Lopik 1  SEC 1  8918  4 - 3   
18-03-2017  16.55  Hercules JO19-3  SEC JO19-2  114701  5 - 1   
19-03-2017  10.30  Amsvorde 7  SEC 2  58216  0 - 1   

Sponsoren

Fair Play

Agenda