

11-10-2020
Mike van Zetten hoofdtrainer 2e elftal
Dat onze selectie flink gegroeid is is al lang geen geheim meer. Het voormalige vriendenteam SEC 2 zal komend seizoen ook écht selectievoetbal gaan spelen. En voor zo’n talentvol elftal hoort een talentvolle trainer. In de vorm van Mike van Zetten heeft de TC die dan gelukkig ook gevonden.
Mike zijn ambities zijn duidelijk: ‘We gaan zo lang als mogelijk meedoen bovenin met ons ultieme doel: kampioensschap en promotie. Ik heb enorm veel zin om aan de slag te gaan met deze jonge en talentvolle groep. Er zit nog erg veel rek in, en dat wil ik eruit halen.’
Zo heeft ons 2e elftal, wat al jarenlang voorzien is van de leiders Stan & Saskia, nu ook een hoofdtrainer. Mike zal nauw samen gaan werken met Rein en Marco.
Mike, fantastisch nieuws!